Формула: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: uk:Формула
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: hi:सूत्र)
с (Бот Додаје: uk:Формула)
[[th:สูตร]]
[[tr:Formül]]
[[uk:Формула]]
[[yi:פארמולע]]
[[zh:数学公式]]
59.415

уредувања