Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:FilipVtori“

Додадени 117 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
[[Корисник:FilipVtori|'''<font face="Arno pro" color="blue" size="3px">F<font color=green>ilip</font></font><font face="Rage italic" color="red" size="3px">V<font color=black>to</font><font color=red>ri</font>''']]</font> <smallfont face="Bickham Script Pro Regular" color="black" size="6px">of</font> [[Разговор со корисник:FilipVtori|(разговор)]]<font face="Old English Text MT" color="purple" size="3px">Macedonia</smallfont>]] {{date}}
188

уредувања