Предлошка:FilipVtori: Разлика помеѓу преработките

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: -- [[Корисник:FilipVtori|'''<font color=red>F</font><font color=green>ilip</font><font color=orange>V</font><font color=black>to</font><font colo...)
 
Нема опис на уредувањето
-- [[Корисник:FilipVtori|'''<font face="Arno pro" color=red"blue" size="3px">F</font><font color=green>ilip</font></font><font face="Rage italic" color=orange"red" size="3px">V</font><font color=black>to</font><font color=yellowred>ri</font>''']]</font> <small>[[Разговор со корисник:FilipVtori|(разговор)]]</small> {{date}}
188

уредувања