Разлика помеѓу преработките на „Нишапур“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ka:ნიშაბური
с (r2.7.3) (Робот: Додава sco:Nishapur; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ka:ნიშაბური)
[[os:Нишапур]]
[[it:Nishapur]]
[[ka:ნიშაპურინიშაბური]]
[[kk:Нишапур]]
[[ku:Nîşabûr]]
9.281

уредување