Осветленост: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fa:روشنایی (نور)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:روشنایی)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fa:روشنایی (نور))
[[en:Illuminance]]
[[es:Emitancia luminosa]]
[[fa:روشنایی (نور)]]
[[fr:Éclairement lumineux]]
[[ko:조도 (광학)]]
127.308

уредувања