Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Бугарија-гео-никулец“

с
r2.7.3) (Робот: Додава uk:Шаблон:Bulgaria-geo-stub
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Bản mẫu:Bulgaria-geo-stub)
с (r2.7.3) (Робот: Додава uk:Шаблон:Bulgaria-geo-stub)
[[ro:Format:Ciot-geo-Bulgaria]]
[[ru:Шаблон:Bulgaria-geo-stub]]
[[uk:Шаблон:Bulgaria-geo-stub]]
[[vi:Bản mẫu:Bulgaria-geo-stub]]
[[zh:Template:保加利亞地理小作品]]
126.087

уредувања