Евроазија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава diq:Awrasya
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава xmf:ევრაზია)
с (r2.7.3) (Робот: Додава diq:Awrasya)
[[wo:Tugalasi]]
[[yo:Eurasia]]
[[diq:Awrasya]]
[[bat-smg:Eurazėjė]]
[[zh:歐亞大陸]]
127.306

уредувања