Картографска проекција: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава fa:ترسیم نقشه)
[[fr:Projection cartographique]]
[[ko:지도 투영법]]
[[hi:मानचित्र प्रक्षेप]]
[[it:Proiezione cartografica]]
[[he:היטל (ייצוג גרפי)]]
2.061

уредување