Разлика помеѓу преработките на „Википедија“

Одземени 45 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише got:𐍅𐌹𐌺𐌹𐍀𐌴𐌳𐌾𐌰
с (r2.7.2) (Робот: Менува ext:Wikipedia)
с (r2.7.2) (Робот: Брише got:𐍅𐌹𐌺𐌹𐍀𐌴𐌳𐌾𐌰)
[[glk:ویکیپدیا جی]]
[[gu:વિકિપીડિયા]]
[[got:𐍅𐌹𐌺𐌹𐍀𐌴𐌳𐌾𐌰]]
[[hak:Ngùi-kî pak-khô]]
[[xal:Бикипеди]]
2.249

уредувања