Оркниски Острови: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува th:ออร์กนีย์
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:اورکنے)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува th:ออร์กนีย์)
[[sv:Orkneyöarna]]
[[tl:Orkney]]
[[th:ออร์คนีย์ออร์กนีย์]]
[[tr:Orkney Adaları]]
[[uk:Оркнейські острови]]
127.308

уредувања