Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Барања за оценувачки статус/FilipVtori“

Создадена страница со: {{subst:БзОС|Корисник=FilipVtori|Опис={{FilipVtori}}}}
(Создадена страница со: {{subst:БзОС|Корисник=FilipVtori|Опис={{FilipVtori}}}})
(нема разлика)
188

уредувања