Предлошка:FilipVtori: Разлика помеѓу преработките

Додадени 273 бајти ,  пред 9 години
Создадена страница со: -- [[Корисник:FilipVtori|'''<font color=red>F</font><font color=green>ilip</font><font color=orange>V</font><font color=black>to</font><font colo...
(Создадена страница со: -- [[Корисник:FilipVtori|'''<font color=red>F</font><font color=green>ilip</font><font color=orange>V</font><font color=black>to</font><font colo...)
(нема разлика)
188

уредувања