Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Кандидати за избрана статија/Свети Евнувиј, Пајсиј и Аверикиј“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Напатствија за избрана статија}} ==[[{{subst:SUBPAGENAME}}]]== <!--Овде ништо не менувајте.--> ===Ин...)
 
'''(0/0/0); Закажано да заврши во 08:42, [[12 август]] [[2012]] (CEST)'''
=== За ===
# {{за}} -- [[Корисник:FilipVtori|'''<font color=red>FilipVtori</font>''']] <small>[[Разговор со корисник:FilipVtori|(разговор)]]</small> 10:44, 05 август 2012 (CET)
=== Против ===
=== Воздржан ===
188

уредувања