Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Кандидати за избрана статија/Свети Евнувиј, Пајсиј и Аверикиј“

Создадена страница со: {{Напатствија за избрана статија}} ==[[{{subst:SUBPAGENAME}}]]== <!--Овде ништо не менувајте.--> ===Ин...
(Создадена страница со: {{Напатствија за избрана статија}} ==[[{{subst:SUBPAGENAME}}]]== <!--Овде ништо не менувајте.--> ===Ин...)
(нема разлика)
188

уредувања