Јусуп Абдусаломов: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам pl:Jusup Abdusałomow во pl:Jusuf Abdusalomow; козметички промени
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава fr:Yusup Abdusalomov)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам pl:Jusup Abdusałomow во pl:Jusuf Abdusalomow; козметички промени)
{{Борење-био-никулец}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Абдусаломов}}
 
[[Категорија:Таџикистански борачи]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[ja:ユスプ・アブドサロモフ]]
[[no:Yusup Abdusalomov]]
[[pl:JusupJusuf AbdusałomowAbdusalomow]]
[[pt:Yusup Abdusalomov]]
[[sv:Jusup Abdusalomov]]