Разлика помеѓу преработките на „Мајка Тереза“

Одземени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува hr:Majka Tereza
с (Отстрането уредувањето на 62.162.218.39 (разговор), вратено на последната верзија на Escarbot)
с (r2.7.2) (Робот: Менува hr:Majka Tereza)
[[hy:Մայր Թերեզա]]
[[hi:मदर टेरेसा]]
[[hr:Majka TerezijaTereza]]
[[id:Bunda Teresa]]
[[is:Móðir Teresa]]
2.249

уредувања