Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Медицина-специјалност-никулец“

изменета категоризација
(преработка со стандардниот ambox меташаблон)
(изменета категоризација)
| name = Шаблон:Медицина-специјалност-никулец
}}
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за никулци од областа на медицината|{{PAGENAME}}]]
 
</noinclude>