Разлика помеѓу преработките на „Човекови права“

Одземени 42 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ru:Права человека
(Одбиени последните 4 промени во текстот (од 77.29.103.15) и вратена ревизијата 2565453 на RedBot)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ru:Права человека)
[[qu:Runa hayñi]]
[[rue:Людьскы права]]
[[ru:Права и свободы человека и гражданина]]
[[sco:Human richts]]
[[sq:Të Drejtat e Njeriut]]
126.582

уредувања