Гевгелиско архијерејско намесништво: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
*[[Црква „Св. Атанасие“ - Негорци]]
 
[[Категорија:Повардарска епархија/архиерејскиАрхиерејски наместништва вп Повардарската епархија|Гевгелија]]