Разлика помеѓу преработките на „Господарот на прстените (филмски серијал)“

с
r2.7.3) (Робот: Менува no:Ringenes herre (filmserie)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:The Lord of the Rings film trilogy)
с (r2.7.3) (Робот: Менува no:Ringenes herre (filmserie))
[[lt:Žiedų valdovas (trilogija)]]
[[hu:A Gyűrűk Ura (film)]]
[[no:Ringenes herre-filmtrilogien (filmserie)]]
[[pl:Władca Pierścieni (trylogia filmowa)]]
[[pt:The Lord of the Rings (trilogia cinematográfica)]]
2.817

уредувања