Отвори го главното мени

Промени

Додадени 2 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува yo:Pópù Symmachus
[[vi:Giáo hoàng Symmacô]]
[[war:Papa Simaco]]
[[yo:PopePópù Symmachus]]
[[zh:教宗西玛克]]
125.613

уредувања