Шарлот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ko:샬럿 (노스캐롤라이나 주)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава br:Charlotte (North Carolina))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ko:샬럿 (노스캐롤라이나 주))
[[fr:Charlotte (Caroline du Nord)]]
[[gl:Charlotte, Carolina do Norte]]
[[ko:샬럿 (노스캐롤라이나 주)]]
[[hr:Charlotte, Sjeverna Karolina]]
[[io:Charlotte, Norda-Karolina]]
127.228

уредувања