Разлика помеѓу преработките на „Евнувиј, Пајсиј и Аверикиј“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Свети Евнувиј, Пајсиј и Аверикиј
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Свети Евнувиј, Пајсиј и Аверикиј)
 
#пренасочување [[ПречистанскиСвети преподобномаченициЕвнувиј, Пајсиј и Аверикиј]]