Разлика помеѓу преработките на „Јанус“

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ckb:جانوس
с (r2.7.2) (Бот Додава: war:Janus)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:جانوس)
[[an:Chan (dios román)]]
[[az:Yanus]]
[[bs:Janus (mitologija)]]
[[bg:Янус]]
[[bs:Janus (mitologija)]]
[[ca:Janus (mitologia)]]
[[cs:Janus]]
[[sk:Jánus]]
[[sl:Janus]]
[[ckb:جانوس]]
[[sr:Јанус]]
[[fi:Janus]]
34.422

уредувања