Разлика помеѓу преработките на „Ото фон Бизмарк“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава qu:Otto von Bismarck
с (Робот: Додава ilo:Otto von Bismarck)
с (r2.7.2) (Робот: Додава qu:Otto von Bismarck)
[[hi:बिस्मार्क]]
[[hr:Otto von Bismarck]]
[[ilo:Otto von Bismarck]]
[[io:Otto von Bismarck]]
[[ilo:Otto von Bismarck]]
[[id:Otto von Bismarck]]
[[ia:Otto von Bismarck]]
[[pt:Otto von Bismarck]]
[[ro:Otto von Bismarck]]
[[qu:Otto von Bismarck]]
[[rue:Отто фон Бісмарк]]
[[ru:Бисмарк, Отто фон]]
9.281

уредување