Дискус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ko:디스커스
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава kk:Дискус)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ko:디스커스)
[[fa:دیسکوس]]
[[fr:Symphysodon]]
[[ko:디스커스]]
[[it:Symphysodon]]
[[he:דיסקוס]]
59.415

уредувања