Разлика помеѓу преработките на „Мансфелд (округ)“

Додадени 39 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Додава kk:Мансфельд (аудан)
(Создадена страница со: {{Infobox District DE | name=Мансфелдер Ланд | state=Саксонија-Анхалт | former regierungsbezirk=[[Хале (админист...)
 
с (Робот: Додава kk:Мансфельд (аудан))
[[id:Mansfelder Land]]
[[it:Mansfelder Land]]
[[kk:Мансфельд (аудан)]]
[[nl:Mansfelder Land]]
[[pl:Powiat Mansfelder Land]]
85.496

уредувања