Разлика помеѓу преработките на „Пајажината на Шарлота (цртан филм)“

с
r2.7.2+) (Робот: Додава bs:Charlotteina mreža (1973)
с (r2.7.3) (Робот: Менува sr:Шарлотина мрежа (филм 1973))
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bs:Charlotteina mreža (1973))
[[zh-min-nan:Charlotte's Web (1973 nî tiān-iáⁿ)]]
[[bg:Паяжината на Шарлот (филм, 1973)]]
[[bs:Charlotteina mreža (1973)]]
[[br:Charlotte's Web (film, 1973)]]
[[ca:Charlotte's Web (pel·lícula de 1973)]]
126.979

уредувања