Разлика помеѓу преработките на „Биологија“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ln:Mambí ma bomɔi
с (Робот: Додава lez:Биология)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ln:Mambí ma bomɔi)
[[ky:Биология]]
[[lad:Biolojiya]]
[[lez:Биология]]
[[lo:ຊີວະສາດ]]
[[la:Biologia]]
[[lb:Biologie]]
[[lt:Biologija]]
[[lez:Биология]]
[[li:Biologie]]
[[ln:Mambí ma bomɔi]]
[[jbo:mivyske]]
[[lmo:Biulugìa]]
9.281

уредување