Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Книги од 1925 година“

с
Робот: Брише bs:Kategorija:1925 knjige (deleted)
с (r2.7.3) (Робот: Додава bs:Kategorija:1925 knjige)
с (Робот: Брише bs:Kategorija:1925 knjige (deleted))
[[ar:تصنيف:كتب 1925]]
[[bg:Категория:Книги от 1925 година]]
[[bs:Kategorija:1925 knjige]]
[[cs:Kategorie:Knihy roku 1925]]
[[cy:Categori:Llyfrau 1925]]
85.496

уредувања