‘Рбетен мозок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 8 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува hr:Kralježnična moždina
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува an:Miollo espinal)
с (r2.7.3) (Робот: Менува hr:Kralježnična moždina)
[[hy:Ողնուղեղ]]
[[hi:मेरूरज्जु]]
[[hr:LeđnaKralježnična moždina]]
[[io:Myelo]]
[[id:Sumsum tulang belakang]]
9.281

уредување