Разлика помеѓу преработките на „Порто до Сон“

Одземени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува uz:Porto do Son
с (r2.7.2) (Робот: Додава uz:Puerto del Son)
с (r2.7.3) (Робот: Менува uz:Porto do Son)
[[nl:Porto do Son]]
[[ja:ポルト・ド・ソン]]
[[uz:PuertoPorto deldo Son]]
[[pt:Porto do Son]]
[[ru:Пуэрто-дель-Сон]]
126.793

уредувања