Разлика помеѓу преработките на „Херакле“

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ne:हर्कुलस
с (Робот: Додава hu:Hercules; менува fa:تندیس هرکول)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ne:हर्कुलस)
[[an:Hercules]]
[[bn:হারকিউলিস]]
[[bg:Херкулес]]
[[bs:Herkules]]
[[br:Herkules]]
[[bg:Херкулес]]
[[en:Hercules]]
[[fa:تندیس هرکول]]
[[la:Hercules]]
[[hu:Hercules]]
[[ne:हर्कुलस]]
[[pl:Herkules]]
[[pt:Hércules]]
7.011

уредување