1120-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава fr:Années 1120 av. J.-C.
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:1120 nga dekada UC)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fr:Années 1120 av. J.-C.)
[[eu:K. a. 1120ko hamarkada]]
[[fa:دهه ۱۱۲۰ (پیش از میلاد)]]
[[fr:Années 1120 av. J.-C.]]
[[ka:ძვ. წ. 1120-ები]]
[[la:Decennium 113 a.C.n.]]
34.422

уредувања