Разлика помеѓу преработките на „Калниште“

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с
| поштенски број=
| надморска височина=
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=59 | lat_sec=54
| географска широчина=
| lon_dir=E | lon_deg=22 | lon_min=11 | lon_sec=25
| географска должина=
| веб=
}}