Разлика помеѓу преработките на „Лех Валенса“

Додадени 20 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Додава bcl:Lech Walesa
с (r2.7.3) (Робот: Додава za:Lech Wałęsa)
с (Робот: Додава bcl:Lech Walesa)
[[zh-min-nan:Lech Wałęsa]]
[[ba:Лех Валэнса]]
[[bcl:Lech Walesa]]
[[be:Лех Валенса]]
[[be-x-old:Лех Валэнса]]
85.496

уредувања