Предлошка:Автотаксономија/Јадрени евдикоти: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава simple:Template:Taxonomy/Core eudicots)
с (Робот: Додава ne:ढाँचा:Taxonomy/Core eudicots)
[[eu:Txantiloi:Taxonomy/Core eudicots]]
[[ml:ഫലകം:Taxonomy/Core eudicots]]
[[ne:ढाँचा:Taxonomy/Core eudicots]]
[[simple:Template:Taxonomy/Core eudicots]]
[[vi:Bản mẫu:Taxonomy/Core eudicots]]
85.496

уредувања