Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината, пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Ìjẹ́ẹ̀rí
[[uk:Шахада]]
[[wo:Seere]]
[[yo:ShahadaÌjẹ́ẹ̀rí]]
[[diq:Şehadet]]
[[zh:清真言]]
125.532

уредувања