Разлика помеѓу преработките на „Get Him to the Greek“

Одземени 58 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox film | name = Get Him to the Greek | image = 220px-Get_Him_to_the_Greek.jpg | caption = Theatrical release poster | d...)
 
| name = Get Him to the Greek
| image = 220px-Get_Him_to_the_Greek.jpg
| caption = Theatrical release poster
| director = [[Николас Столер]]
| producer = [[Џуд Апатов]]<br>Џошуа Блејк<br>Николас Столер<br />Дејвид Башел<br />[[Родниј Родман]]
 
'''Get Him to the Greek''' е американска комедија од 2010 година, напишана и продуцирана од страна на Николас Столен, а главните глумци се Џонах Хил и Расел Бренд. Филмот беше објавен на 4 Јуни, 2010 година.
 
==Наводи==
{наводи}
 
==Надворешни врски==