Разлика помеѓу преработките на „Римски диктатор“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Додава af:Romeinse diktator
с (r2.7.1) (Робот: Додава eo:Romia diktatoro)
с (Робот: Додава af:Romeinse diktator)
[[Категорија:Староримски титули]]
 
[[af:Romeinse diktator]]
[[ar:دكتاتور روماني]]
[[bg:Диктатор (Древен Рим)]]
85.496

уредувања