Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава pnb:تولوز
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава ml:ടൂളൂസ്)
с (Робот: Додава pnb:تولوز)
[[oc:Tolosa]]
[[pl:Tuluza]]
[[pnb:تولوز]]
[[pt:Toulouse]]
[[ro:Toulouse]]
85.496

уредувања