Разлика помеѓу преработките на „Република“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ja:共和国
с (r2.7.1) (Робот: Додава zh-classical:共和)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ja:共和国)
[[ne:गणतन्त्र]]
[[new:गणतन्त्र]]
[[ja:共和]]
[[nap:Repubbreca]]
[[no:Republikk]]
24.401

уредување