Разлика помеѓу преработките на „Лујџи Пирандело“

Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ast:Luigi Pirandello
с (r2.7.3) (Робот: Додава br:Luigi Pirandello; козметички промени)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ast:Luigi Pirandello)
[[ar:لويجي بيرانديلو]]
[[an:Luigi Pirandello]]
[[ast:Luigi Pirandello]]
[[az:Luici Pirandello]]
[[zh-min-nan:Luigi Pirandello]]
126.979

уредувања