Разлика помеѓу преработките на „Висбаден“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава als:Wiesbaden
с (Робот: Додава co:Wiesbaden)
с (r2.7.2) (Робот: Додава als:Wiesbaden)
 
[[af:Wiesbaden]]
[[coals:Wiesbaden]]
[[ar:فيسبادن]]
[[an:Wiesbaden]]
[[br:Wiesbaden]]
[[ca:Wiesbaden]]
[[co:Wiesbaden]]
[[cs:Wiesbaden]]
[[co:Wiesbaden]]
[[cy:Wiesbaden]]
[[da:Wiesbaden]]
21.521

уредување