Разлика помеѓу преработките на „Ролинг Стоун“

Одземени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Rolling Stone
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Rolling Stone)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Rolling Stone)
[[th:โรลลิงสโตน]]
[[tr:Rolling Stone]]
[[uk:Rolling Stone (журнал)]]
[[vi:Rolling Stone]]
[[zh:滾石 (雜誌)]]
126.566

уредувања