Разлика помеѓу преработките на „Извршен совет на Собранието на Македонија од 1986“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: '''Извршниот совет на Народното Собрание на СР Македонија од 1986''' е последниот изврш...)
 
с
== Извори ==
<references />
{{Влади на Македонија}}
 
[[Категорија:Влади на Социјалистичка Република Македонија|1986]]