Разлика помеѓу преработките на „Џуно“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува az:Cuno
с (r2.7.1) (Робот: Додава scn:Juneau)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува az:Cuno)
[[an:Juneau (Alaska)]]
[[ast:Juneau]]
[[az:KunoCuno]]
[[zh-min-nan:Juneau]]
[[be:Горад Джуна]]
126.649

уредувања