Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1942 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава sk:Kategória:Futbal v 1942
с (r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Категорія:1942 у футболі)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sk:Kategória:Futbal v 1942)
[[ro:Categorie:1942 în fotbal]]
[[ru:Категория:1942 год в футболе]]
[[sk:Kategória:Futbal v 1942]]
[[sv:Kategori:Fotbollsåret 1942]]
[[tr:Kategori:1942'de futbol]]
34.422

уредувања