Шлајфе: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
Робот: Додава uz:Schleife (Sachsen)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:Шлайфе (Саксония))
с (Робот: Додава uz:Schleife (Sachsen))
[[ru:Шлайфе]]
[[sr:Шлајфе]]
[[uz:Schleife (Sachsen)]]
[[vo:Schleife]]
[[war:Schleife]]
85.496

уредувања