Разлика помеѓу преработките на „113“

Одземен 11 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише id:113
с (Робот: Брише ang:113 (deleted))
с (r2.7.2) (Робот: Брише id:113)
[[be-x-old:113]]
[[bh:११३]]
[[bg:113]]
[[bs:113]]
[[br:113]]
[[bg:113]]
[[ca:113]]
[[cv:113]]
[[io:113]]
[[bpy:মারি ১১৩]]
[[id:113]]
[[os:113-æм аз]]
[[it:113]]
24.401

уредување